Jdi na obsah Jdi na menu

Rakvice 019/020

Dobré nedělní dopoledne dámy a pánové. Jak bych asi tak začal. Spousta našich fanoušků včera jela do Rakvic s vědomím, že Baník potvrdí stoupající výkonnostní fomru. Bohužel, fanoušci slízli pomyslný políček od našich borců. Úvod patřil našim klukům, nicméně opět jako obvykle selhala koncovka. Zřejmě našim střelcům zvlhnul střelný prach v tom propršeném odpoledni. Na hodně těžkém promáčeném a rozbláceném trávníku se domácí hráči pohybovali lépe, než naši " padálisti ". O kvalitě terénu svedčí i foto Patrika Hlaváče. Nekteří naši hráči si totiž neobuli kopačky s kolíky a podle toho jejich pohyb na hřišti vypadal. Ve 38 minutě už se na to nemohli domácí hráči dívat a otevřeli skóre zápasu po chybě naší obrany. Trefil se Adam Peš. Tak skončil i první poločas. Domácím stouplo sebevědomí a zatlačili naše hráče před naše pokutové území a jen díky jejich nepřesnostem sme prohráli pouze 0:2. Druhý gól domácích přidal v 56 minutě Marek Stehlík. Naši nemohoucnost potvrdil v 58 minuě Dušan Sviták, když trestuhodně neproměnil pokutový kop. Penalta se nedá chytit, dá se jen špatně kopnout. Utkání sledovalo 120 diváků. No nám nezbývá, než doufat, že příští neděli 15.9. v 16.00 porazíme v malém derby Slavoj Rohatec. Tož tak. Nechtěl jsem Vám kazit nedělní náladu, le bohužel nešlo ináč.