Jdi na obsah Jdi na menu

Hroznová Lhota 019-020

Dnes to byl opět starý dobrý Baník, který naháněl hrůzu soupeřům v soutěži.

Dnešní utkání v úmorném vedru začali lépe domácí. Hned v 6. minutě se trefil Aleš Radmil, když potrestal chybu Patrika Hlaváče. Trauben se prezentoval aktivní útočnou hrou přes křídla, která našim bekům v začátku utkání dělala problémy. Po čtvrt hodině hry se radovali hráči Baníku poprvé. Lukáš Noga při rohu zahrál vysoký míč na zadní tyč a Michal Soldán se hlavou nemýlil. Ve 20. minutě domácí hráči odešli fyzicky a naši hráči převzali otěže zápasu. Skóre překlopil krásnou střelou pod břevno trefil Juřica. Druhá půle byla víceméně jen v režii Baníku. V 51. minutě poslal Sviták Chaloupku do úniku přes celou půlku hřiště, neomylně obešel golmana a zakončoval do prázdné klece na 3:1. Další branku přidal opět po úniku Čerňan. Takzvaného "bůra" završil po přihrávce od Čerňana zkušeně Pepa Kotásek.
Povedenou premiéru v soutěžním zápase prožil brankář Malík.
Minimálně čtyři tutové šance Baníku skončily na břevně.

Starší dorost porazil soupeře z Boskovic 4:3 a udržel se na dělené první pozici spolu se Slatinou a Židenicemi.
Hattrick vstřelil Mokruša, jednu branku vsítil Chromeček

Mladší dorost v přímém souboji o prvenství v tabulce porazil soupeře z Boskovic 2:1. Obě branky vstřelil Matyáš Lamáček.

B-tým po výhře v Násedlovicích (1:3) poskočil na 4. pozici tabulky. Všechny branky vstřelil Radek Žurovec.