Jdi na obsah Jdi na menu

33 ročník Z.T. 2019

Dámy a pánové, příznivci našeho Baníčku. Jak jistě víte z naší pozvánky, minulý víkend začal 33 ročník Zímního Turnaje. Náš Baník započal tento ročník v neděli 27. ledna ve 13.00 proti soupeři z Mokrého Háje. Naši se ujali vedení v 17 min. z penalty nezaváhal Patrik Hlaváč. Baník měl v první půli minimálně 3 tutové šance, vždy však chyběl krůček ke zdárnému zakončení. To co kluci ne dotáhli v první půli, dotáhli v půli druhé. Dvěma rychlými góly v 63 a 65 minuty jakoby zpečetili výsledek utkání. Ale to by nebyl náš Baník, který by nezdramatizoval zápas. V 71 min. ze hry soupeř snížil na 1:3 z jejich pohledu, v 81 min. opět soupeř tentokrát z penalty snížil na 2:3 no a aby to nestačilo, v 83 další penalta, podotýkám, že všechny oprávněné vyrovnali na konečných 3:3. Tento víkend nastoupí náš Baník v neděli 3 února v 15.00 proti Nafta Gbely. PS: Omlouvám se za špatné časy na fotkách při našem 2 a 3 góle. Ale obsluha časomíry byla zašitá v teple v zázemí Baník...